Sana EUJ-707 Купа за сок

Sana EUJ-707 Купа за сок

Vendor
Sana
Regular price
29.80 лв.
Sale price
29.80 лв.
Regular price
Sold out
Unit price
per 
  • За модел: EUJ-707

 

Информация за продукта

Стъклен съд за сок за сокоизстисквачка Sana EUJ 707.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)