Sana EUJ-606 Купа за сок

Sana EUJ-606 Купа за сок

Доставчик
Sana
Обичайна цена
8.64 лв.
Промоционална цена
8.64 лв.
Обичайна цена
Изчерпан
Единична цена
за 
  • За модел: EUJ-606

 

Информация за продукта

Пластмасов контейнер за сок за сокоистисквачка Sana EUJ-606, от безопасен за здравето BPA-free материал.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)