Sana EUJ-707 Купа за сок

Sana EUJ-707 Купа за сок

Доставчик
Sana
Обичайна цена
29.80 лв.
Промоционална цена
29.80 лв.
Обичайна цена
Изчерпан
Единична цена
за 
  • За модел: EUJ-707

 

Информация за продукта

Стъклен съд за сок за сокоизстисквачка Sana EUJ 707.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)