Sana EUJ-707 Купа за сок

Sana EUJ-707 Купа за сок

Furnizor
Sana
pret habitual
29.80 лв.
Pret promotional
29.80 лв.
pret habitual
Epuizat
Pret unitar
pentru 
  • За модел: EUJ-707

 

Информация за продукта

Стъклен съд за сок за сокоизстисквачка Sana EUJ 707.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)